Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | nog niet bekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht De Uithof rechtstreeks naar de GSG Guido de Brès aan de Paladijnenweg in Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt de bus naar Amersfoort en in de middagspits naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, UMC Utrecht | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Deze lijn bleef ongewijzigd.