Lijn 5 Utrecht, Churchilllaan - David Ben Goerionstraat
Voormalige buslijn 5 | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessie | Stadsvervoer Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Van Hool A300, Van Hool AG300 |
Periode | ... t/m 11 december 2010 |
Opvolger(s) | 5 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 5x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 5 rijdt van Kanaleneiland Noord via Oog in Al, het Centraal Station, het centrum en Tuindorp naar Voordorp.
Route
Halte | ||
Utrecht, Churchilllaan | ||
↑ | Utrecht, Struyckenlaan | |
Utrecht, Marshalllaan | ||
Utrecht, Van Heuven Goedhartlaan | ||
Utrecht, Ziekenhuis Oudenrijn | ||
Utrecht, Ziekenhuis Oudenrijn / Beneluxlaan | ||
Utrecht, Welgelegen | ||
Utrecht, Den Hommel | ||
Utrecht, Beethovenlaan | ||
Utrecht, Everard Meysterlaan | ||
Utrecht, Racinelaan | ||
Utrecht, Spinozalaan | ||
Utrecht, Majellapark | ||
Utrecht, Van Koetsveldstraat | ||
Utrecht, Hasebroekstraat | ||
Utrecht, Kanonstraat | ||
Utrecht, CS / Busstation Noord | ||
Utrecht, Rozenstraat | ||
Utrecht, Sint Jacobsstraat | ||
Utrecht, Adelaarstraat | ||
Utrecht, Willem van Noortstraat | ||
Utrecht, Willem van Noortplein | ||
Utrecht, Ingenhouszstraat | ||
Utrecht, Professor Leonard Fuchslaan | ||
Utrecht, Willem de Zwijgerplantsoen | ||
Utrecht, De Lichtkring | ||
Utrecht, Kapteynlaan | ||
Utrecht, Kemal Atatürkstraat | ||
Utrecht, Simon Bolivarstraat | ||
Utrecht, Pedro Luis Briónstraat | ||
Utrecht, David Ben Goerionstraat |
Geschiedenis
Wegens werkzaamheden aan het 24-Oktoberplein werd de route op 12 december 2010 geknipt. Het traject tussen Voordorp en Oog in Al bleef rijden onder het lijnnummer 5 (ook lijn 10 ging hier eindigen). Het traject tussen Kanaleneiland en Lunetten ging rijden onder het nummer 20.