Lijn 593 Oldenzaal Station - De Lutte Rooms Katholieke Kerk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 dec 2015 om 12:56
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buurtbuslijn 593 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Buurtbus |
Formule | Twents |
Vereniging | De Lutte |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 593 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (ochtendspits) 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 593 rijdt van Oldenzaal naar De Lutte.
Route
Halte | ||
Oldenzaal, Station | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Ganzenmarkt | ||
Oldenzaal, De Molenkamp | ||
Oldenzaal, Kalheupinklaan | ||
De Lutte, De Grote Zwaan | ||
De Lutte, Hanhofweg | ||
De Lutte, Sporthal | ||
De Lutte, Spechtstraat | ||
De Lutte, Leeuwerikstraat | ||
De Lutte, R.K. Kerk |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd de route in De Lutte aangepast en werd in Oldenzaal de halte Ziekenhuis toegevoegd.