Lijn 57 Maastricht Station NS - Gulpen Busstation
Buslijn 57 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 8700LE |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 57 rijdt van Maastricht via Gronsveld, Eckelrade, Sint Geertruid, Herkenrade, Mheer, Noorbeek, Hoogcruts, Slenaken, Heyenrath, Epen, Mechelen en Partij naar Gulpen.
Route
Halte | ||
Maastricht, Station | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Avenue Ceramique / Sphinxlun | ||
Maastricht, Bonnefantenmuseum | ||
Maastricht, Gouvernement | ||
Maastricht, Randwycksingel / VGZ | ||
Maastricht, Forum MECC | ||
Maastricht, Academisch Ziekenhuis | ||
Maastricht, Langendaal / Oeslingerbaan | ||
Maastricht, Oeslingerbaan / Molenstraat | ||
Maastricht, Oeslingerbaan | ||
Maastricht, Rijksweg Eykelborg | ||
Gronsveld, Rijksweg / Kampweg | ||
Gronsveld, Kampweg School | ||
Eckelrade, Eckelraderweg / Lindeweg | ||
Eckelrade, Molenweg / Dorpsstraat | ||
Sint Geertruid, Burgemeester Wolffsstraat | ||
Sint Geertruid, Centrum | ||
Sint Geertruid, Julianaweg | ||
Herkenrade, Herkenrade | ||
Mheer, Duivenstraat | ||
Mheer, Kerk | ||
Mheer, Dorpsstraat | ||
Noorbeek, Mheerelindje | ||
Noorbeek, Wesch | ||
Noorbeek, Dorpstraat | ||
Noorbeek, Bovenstraat | ||
Noorbeek, Schey | ||
Hoogcruts, Kruispunt | ||
Hoogcruts, Kampeerboerderij Welkom | ||
Slenaken, Dorpsstraat / Kapel | ||
Slenaken, Dorpsstraat 45 | ||
Slenaken, Slenaker Vallei | ||
Heyenrath, Op de Dries | ||
Heyenrath, Heyenrath | ||
Heyenrath, Weg naar Teuven | ||
Heyenrath, Eperheide | ||
Epen, Hotel Gerardushoeve | ||
Epen, Krijtland | ||
Epen, Julianastraat | ||
Epen, Roodweg | ||
Mechelen, Hurpesch | ||
Mechelen, Sweiberg | ||
Mechelen, Overgeul | ||
Mechelen, Hoofdstraat 61 | ||
Mechelen, Hoofdstraat Kerk | ||
Partij, Partijerweg 20 | ||
Partij, Partijerweg / Rijksweg | ||
Gulpen, Oude Geul | ||
Gulpen, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond op 10 december 2006 bij de start van Veolia Transport in Limburg. Destijds werd er nog via de wijk Heugemerveld gereden, maar met ingang van 25 maart 2007 werd de route verlegd naar de Avenue Ceramique.
Met ingang van 14 december 2008 werd de route gewijzigd, er werd 1x/uur via Noorbeek gereden en 1x/uur via Banholt ter vervanging van lijn 56 die daar niet meer kwam, in de avonduren en het weekend werd altijd via Noorbeek gereden. Deze route kwam weer te vervallen met ingang van 1 november 2009.
Voormalige route tussen 14-12-08 en 01-11-09
Halte | ||
van/naar Maastricht | ||
Mheer, Kerk | ||
Mheer, Mheerderweg/School | ||
Banholt, Kerk | ||
Banholt, Mheerderweg 36 | ||
Reijmerstok, Kruispunt | ||
Terlinden, Provincialeweg | ||
Hoogcruts, Kruispunt | ||
van/naar Gulpen |