Lijn 53 Utrecht Centraal Station - Driebergen St. Hubertuslaan
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | CN, Midnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 53 reed van Utrecht via De Bilt en Zeist naar Driebergen.
Op maandag t/m vrijdag overdag werd maar 1x/uur van/naar de Hubertuslaan gereden. Op zondag werd echter 4x/dag ook tussen de Hubertuslaan en station Driebergen-Zeist gereden. Alle overigen ritten overdag en op zaterdag reden niet verder dan station Driebergen-Zeist. Alle ritten in de avonduren en op zondag reden niet verder dan Zeist Busstation.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Rijnkade | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Lucasbolwerk | ||
Utrecht, Wittevrouwenbrug | ||
Utrecht, F.C. Dondersstraat | ||
Utrecht, Hoofdkantoor VSB | ||
De Bilt, Steinenburglaan | ||
De Bilt, Kerklaan | ||
De Bilt, Tunneltje | ||
De Bilt, Amersfoortseweg | ||
Zeist, Jordanlaan / Kroostweg Noord | ||
Zeist, De Dreef / Kromme Rijnlaan | ||
Zeist, Winkelcentrum | ||
Zeist, Gunninglaan | ||
Zeist, L. Flat | ||
Zeist, Panweg | ||
Zeist, Nepveulaan | ||
Zeist, Burg. Patijnlaan | ||
Zeist, Van der Merschlaan | ||
Zeist, Jacob van Lennepplein | ||
Zeist, Steynlaan | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Weeshuislaan | ||
Zeist, Hogeweg | ||
Zeist, Amandelhof | ||
Zeist, Louise de Colignyplein | ||
Zeist, De Oldenborgh | ||
Zeist, Heerwegen | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Loolaan / A12 | ||
Driebergen, Hoofdstraat | ||
Driebergen, Van Asch van Wijcklaan | ||
Driebergen, Boterbloem | ||
Driebergen, Damhertlaan | ||
Driebergen, Engelenburg | ||
Driebergen, Schippersdreef | ||
Driebergen, Sint Hubertuslaan |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Centraal Nederland.
In de dienstregeling 1987/1988 werd op maandag t/m zaterdag overdag een halfuurdienst gereden en 's avonds en op zondag een uurdienst. Behalve op zondagmiddag en ~avond werd altijd naar de Sint-Hubertuslaan. Op zondagmiddag en ~avond werd tot station Driebergen-Zeist gereden en konden reizigers daar overstappen op lijn 54 naar de St. Hubertuslaan.