Lijn 52 Utrecht Centraal Station - Maartensdijk Gemeentehuis
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 28 jun 2012 om 19:32 (Lijn 52 Utrecht CS - Maartensdijk Gemeentehuis hernoemd naar Lijn 52 Utrecht Centraal Station - Maartensdijk Gemeentehuis)
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 52 reed van Utrecht via De Bilt, Zeist, Den Dolder en Bilthoven naar Maartensdijk.
In de avonduren reden alle ritten slechts tot 't Rond in Zeist, doorgaande reizigers konden overstappen op lijn 54 naar Utrecht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
De Bilt, Tunnel | ||
Zeist, Sanatoriumlaan | ||
Zeist, Rond | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Johannes Postlaan/Bergweg | ||
Zeist, Vrijheidsplein | ||
Bosch en Duin, Vossenlaan | ||
Den Dolder, Paltzerweg | ||
Bilthoven, Station | ||
Bilthoven, Berg en Bosch | ||
Maartensdijk, Gemeentehuis |