Lijn 47 Rotterdam Station Alexander - Capelle aan den IJssel IJssellandziekenhuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 jun 2020 om 12:47 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Krimpen a/d Lek +Krimpen aan de Lek, -Krimpen a/d IJssel +Krimpen aan den IJssel, -Capelle a/d IJssel +Capelle aan den IJssel, -Ouderkerk a/d IJssel +Ouderkerk aan den IJssel, -Nieuwerkerk a/d IJssel +Nieuwerkerk aa...)
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | RET en Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Mercedes-Benz O405 |
Periode | 29 mei 1994 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 47 reed van station Rotterdam Alexander via de Oosterflank en Prinsenland naar het IJssellandziekenhuis.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Station Alexander | ||
Rotterdam, Oosterhof | ||
Rotterdam, Bramanteplein | ||
Rotterdam, Metro Schenkel | ||
Capelle aan den IJssel, IJssellandziekenhuis |
Geschiedenis
Op 29 mei 1994 werd het lijnennet in Rotterdam-Oost gereorganiseerd. De nieuwe lijn 47 ging vanaf station Rotterdam Alexander via de Oosterflank en Prinsenland naar het IJsselland Ziekenhuis rijden met een frequentie van 3x/uur van maandag t/m zaterdag overdag en 2x/uur in de avonduren en op zondag.