Lijn 465 Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang - Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 17 nov 2013 om 16:57 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BbLijnInfo |lijnnr=464 |vervoerder=Hermes |concessie=Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Buurtbus |frequenti...')
Buurtbuslijn 464 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 0-1x per uur |
Dal | 0-1x per uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 465 rijdt een lus (in beide richtingen) van Geldrop, Ziekenhuis Hoofdingang naar de wijken Hulst en Zusgehuchten. De buurtbus rijdt in een uursfrequentie en is gekoppeld aan lijn 463 en lijn 464.
Route
Halte | ||
Geldrop, Ziekenhuis Hoofdingang | ||
Geldrop, Station | ||
Geldrop, Brink | ||
Geldrop, Hulst | ||
Geldrop, Morgenland | ||
Geldrop, Diepevaart | ||
Geldrop, Genoenhuizerweg | ||
Mierlo, Ziekenhuis Hoofdingang |