Lijn 460 Turnhout Station - Baarle-Nassau Sint Janstraat
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 4 aug 2011 om 17:06 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{GrensLijnInfo |lijnnr=460 |concessie=Buitenland |vervoerder=De Lijn |materieel=Van Hool A600 |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=1x…')
Grensoverschrijdende buslijn 460 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A600 |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 460 rijdt van Turnhout via Weelde naar Baarle-Nassau. Op schooldagen start er een extra rit vanaf Zondereigen (B). In de middag is er een rit terug.
Geldigheid OV Chipkaart
Het gebruik van de OV-Chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.