Lijn 439 Groningen Centraal Station - Grijpskerk De Wierde
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:05 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Nachtbuslijn 439 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 439 rijdt van Groningen via Slaperstil, Aduard, Zuidhorn, Noordhorn en Niezijl naar Grijpskerk.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, A-Kerkhof | ||
Groningen, Westerhaven | ||
Groningen, Verlengde Visserstraat | ||
Groningen, Oranjesingel | ||
Groningen, Regentessestraat | ||
Groningen, Nassauplein | ||
Groningen, Grote Beerstraat | ||
Groningen, Winkelcentrum Paddepoel | ||
Groningen, Voermanstraat | ||
Groningen, Opaalstraat | ||
Groningen, Het Roege Bos | ||
Groningen, Hans Lodeizenstraat | ||
Groningen, De Held | ||
Groningen, Arminiusstraat | ||
Groningen, Leegeweg | ||
Groningen, Lutherstraat | ||
Groningen, Augustinusstraat | ||
Slaperstil, Zijlvesterweg | ||
Slaperstil, Gaaikemadijk | ||
Slaperstil, Nieuwe Klap | ||
Aduard, Aduarderdijk | ||
Zuidhorn, Spanjaardsdijk-Zuid | ||
Zuidhorn, Station | ||
Noordhorn, Industrieweg | ||
Noordhorn, Langestraat | ||
Niezijl, Balmahuisterweg | ||
Niezijl, Provincialeweg | ||
Grijpskerk, Groningerstraat 6 | ||
Grijpskerk, De Vereniging | ||
Grijpskerk, Kerk | ||
Grijpskerk, Schoutstraat | ||
Grijpskerk, De Wierde |