Lijn 412 Waremme Gare - Vorsen Brouwerijstraat
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 412 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 30 oktober 2017 |
Voorganger(s) | 41/2 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 412 rijdt van Waremme een grote lusroute via Berloz, Corswarem, Jeuk en Vorsen en Rosoux.
Dienstregeling
- In de drukste richting rijdt één rit van/naar de Industriezone in Waremme.
Route
Halte | ||
↓ | Waremme, Zone Industrielle | |
Waremme, Athénée | ||
↓ | Waremme, Gare de Waremme | |
70px | Waremme, Ecole de Longchamps | |
Waremme, Maison Grissard | ||
Berloz, Espinette | ||
Berloz, Rue Crotteux | ||
Berloz, Centre | ||
Berloz, Cimetière | ||
Corswarem, Gare | ||
Corswarem, Pont des Chevaux | ||
Corswarem, Roppe | ||
Corswarem, Hasselbroek | ||
Jeuk, Kapel | ||
Jeuk, Henri Stassenstraat | ||
Jeuk, School | ||
Jeuk, Kerk | ||
Jeuk, Kabien | ||
Jeuk, Rampenariestraat | ||
Jeuk, Emile Beauduinstraat | ||
Jeuk, Kasteelstraat | ||
Berloz, Rue de la Gare | ||
Berloz, Route du Village | ||
Vorsen, Brouwerijstraat | ||
Berloz, Crenwick | ||
Rosoux, Congo | ||
Rosoux, Rue des Combattants | ||
Berloz, Route du Village | ||
Berloz, Rue de la Gare | ||
Jeuk, Kasteelstraat | ||
Jeuk, Emile Beauduinstraat | ||
Jeuk, Rampenariestraat | ||
Jeuk, Kerk | ||
Jeuk, School | ||
Jeuk, Henri Stassenstraat | ||
Jeuk, Kapel | ||
Corswarem, Hasselbroek | ||
Corswarem, Roppe | ||
Corswarem, Pont des Chevaux | ||
Corswarem, Gare | ||
Berloz, Cimetière | ||
Berloz, Centre | ||
Berloz, Rue Crotteux | ||
Berloz, Espinette | ||
Waremme, Maison Grissard | ||
70px | Waremme, Ecole de Longchamps | |
↓ | Waremme, Gare de Waremme | |
Waremme, Athénée | ||
↓ | Waremme, Zone Industrielle |
Geschiedenis
Op 30 oktober 2017 werd lijn 41/2 vernummerd naar 412. In feite verdween alleen de "/" uit het lijnnummer. De lijn ging vanaf die datum een grote lusroute rijden; van Waremme via Berloz, Corswaren, Jeuk, Vorsen en Rosoux weer terug naar Waremme. De frequentie bleef gehandhaafd op 1x per uur van maandag t/m vrijdag overdag.