Lijn 406 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Nijmegen Dukenburg naar het centrum.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.28, 04.28 en 05.28 vanaf de Brabantse Poort.
Route
|
Halte
|
|
Nijmegen, Brabantse Poort |
|
|
Nijmegen, Zwanenveld 10e straat |
|
|
Nijmegen, Zwanenveld 12e straat |
|
|
Nijmegen, Lankforst 16e straat |
|
|
Nijmegen, Lankforst 14e straat |
|
|
Nijmegen, De Orangerie |
|
|
Nijmegen, Malvert 13e straat |
|
|
Nijmegen, Van Boetbergweg / Malvert |
|
|
Nijmegen, Hatert-Centrum |
|
|
Nijmegen, Hatertseweg / Grootstalselaan |
|
|
Nijmegen, Kamerlingh Onnesstraat |
|
|
Nijmegen, Krekelstraat |
|
|
Nijmegen, Meentstraat |
|
|
Nijmegen, Groenestraat |
|
|
Nijmegen, Dr. J. Berendsstraat |
|
|
Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |
|