Lijn 33 Sittard Station - Beek Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 12, 112 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Sittard een lusroute via Geleen, Neerbeek, Beek, Elsloo, Stein en Urmond.
Dienstregeling
- De Chemelot Campus wordt alleen van maandag t/m vrijdag tussen 07:00 en 19:00 bediend.
- De ronde in de tegenovergestelde richting wordt verzorgd door lijn 32.
Route
Halte | ||
↓ | Sittard, Busstation | |
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Agricolastraat | ||
Sittard, Geuweg | ||
Sittard, Bloemenweg | ||
Sittard, Zuyderland MC | ||
Geleen, Hovenweide | ||
Geleen, Eindstraat | ||
Geleen, Pastoor Vonckenstraat | ||
↓ | Geleen, Busstation | |
Geleen, Kummenaedestraat | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Boerhaavestraat | ||
Geleen, Jos Klijnenlaan | ||
Neerbeek, Prins Mauritslaan | ||
Beek, Centrum | ||
↓ | Beek, Station | |
Elsloo, Steinderweg-Zuid | ||
Elsloo, Business Park Stein | ||
Elsloo, Helmbloem | ||
Stein, Steinderweg | ||
Stein, Pastoor van Heldenplein | ||
Stein, Omphaliusstraat | ||
Stein, Centrum | ||
Stein, Kloesstraat | ||
Stein, Zwartdriesstraat | ||
Urmond, Heirstraat/Mauritslaan | ||
70px | Urmond, Mauritslaan | |
Urmond, Carpoolplaats | ||
Urmond, Chemelot Campus | ||
70px | Sittard, Paradijsboulevard/Stadion | |
Sittard, Europaboulevard/Sabic | ||
↓ | Sittard, Busstation |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de volgende concessie Limburg van start, die nu de volledige provincie besloeg. Na het debacle met Abellio werd de concessie aan de tweede winnaar gegund: Arriva. Het lijnennet van Veolia Transport werd hierbij flink aangepast, waarbij het visgraatmodel de basis voor het lijnennet vormt.
Lijn 112 werd op die datum vernummerd naar lijn 33. In grote lijnen bleef de route gelijk, alleen in Geleen werd de route ingekort. Alle ritten van lijn 12 werden geïntegreerd in deze buslijn, waardoor de route via de Chemelot Campus liep en niet meer via Berg aan de Maas.
Vanaf 10 december 2017 gingen de ritten voor 07:00 en na 19:00 voortaan rechtstreeks rijden, zonder de haltes op de Chemelot Campus te bedienen; dit omdat de toegang naar de Campus dan fysiek met een hek is afgesloten. Dientengevolge kwam ook de halte Carpoolplaats in deze beperking terecht en wordt dus ook niet bediend.