Lijn 32 Utrecht Centraal Station - Hilversum Ziekenhuis Zonnestraal
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio's | Utrecht-West, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Dorpsbus |
Materieel | Optare Starrider |
Periode | 31 mei 1987 t/m ... |
Voorganger(s) | 32 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Utrecht via Westbroek, Tienhoven, Muyeveld en Nieuw Loosdrecht naar Hilversum.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Carnegiedreef | ||
Westbroek, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Oud Maarsseveen, Maarsseveensevaart | ||
Tienhoven, Ds. Ulferslaan | ||
Breukeleveen, Schipper | ||
Muyeveld, Lamme | ||
Nieuw-Loosdrecht, Eikenlaan | ||
Hilversum, Algemeen Ziekenhuis Zonnestraal |
Geschiedenis
Op 31 mei 1987 werd het noordelijke eindpunt van lijn 32 verlegd van Hollandsche Rading naar het Ziekenhuis Zonnestraal, zodat overstappen in Nieuw Loosdrecht én Hilversum voortaan niet meer nodig was. De route en dienstregeling bleven verder ongewijzigd gehandhaafd.