Lijn 266 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation
Voormalige buslijn 266 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Regio | Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 266 reed van Dordrecht via 's Gravendeel, Maasdam en Puttershoek naar Heinenoord.
Op maandag t/m vrijdag in de spitsuren werd het hele traject gereden, in de spitsrichting kwamen de ritten vanaf Rotterdam Zuidplein. In de daluren en op zaterdag overdag werd slechts tussen Dordrecht en Maasdam gereden, waarna de bus verder reed als lijn 167.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Prof. Gunningplein | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Sportlaan | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee op 1 januari 2008 werd de lijn opgeheven. De frequentie op lijn 166 werd toen verhoogd naar een halfuurdienst.