Lijn 23 Rotterdam Beverwaard - Vlaardingen Holy
Tramlijn 23 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Tramlijn |
Materieel | Citadis |
Frequenties
| |
Spits | 7x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van de wijk Beverwaard via IJsselmonde, Kop van Zuid, Het centrum, Centraal Station, Marconiplein en Schiedam naar Vlaardingen. Deze lijn is ook met z,n lengte ook de langste tramlijn van Nederland met een reisduur van 75 min en ook mede door dat de laatste ritten rond half 2 s,nachts inrukken.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Limbrichthoek | ||
Rotterdam, Beverwaardseweg | ||
Rotterdam, Schinnenbaan | ||
Rotterdam, Oude Watering | ||
Rotterdam, Croystraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Grote Hagen | ||
Rotterdam, Prinsenplein | ||
Rotterdam, Antonius IJsselmonde | ||
Rotterdam, Dwarsdijk | ||
Rotterdam, Noorderhelling | ||
Rotterdam, Stadion Feyenoord | ||
Rotterdam, Varkenoordse Viaduct | ||
Rotterdam, Vuurplaat | ||
Rotterdam, Lodewijk Pincoffsweg | ||
Rotterdam, Wilhelminaplein | ||
Rotterdam, Leuvehaven | ||
Rotterdam, Churchillplein | ||
Rotterdam, Beurs | ||
Rotterdam, Stadhuis | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Rotterdam Centraal | ||
Rotterdam, Kruisplein | ||
Rotterdam, Tiendplein | ||
Rotterdam, 1e Middellandstraat | ||
Rotterdam, Vierambachtsstraat | ||
Rotterdam, Mathenesserplein | ||
Rotterdam, Mathenesserbrug | ||
Rotterdam, P.C. Hooftplein | ||
Rotterdam, Marconiplein | ||
Rotterdam, Het Witte Dorp | ||
Schiedam, Hogenbanweg | ||
Schiedam, Rotterdamsedijk | ||
Schiedam, Koemarkt | ||
Schiedam, Broersvest | ||
Schiedam, Station Centrum | ||
Schiedam, 's Gravelandseweg | ||
Schiedam, Parkweg | ||
Schiedam, Station Nieuwland | ||
Schiedam, Prinses Beatrixlaan | ||
Schiedam, Hof van Spaland | ||
Schiedam, Bachplein | ||
Schiedam, Schubertplein | ||
Vlaardingen, Parijslaan | ||
Vlaardingen, Over de Dammen | ||
Vlaardingen, De Loper | ||
Vlaardingen, Holysingel |