Lijn 21 Leiden Centraal Station - Noordwijk Duinpark
Buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Zuid-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 44 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Leiden via Oegstgeest en Rijnsburg naar Noordwijk.
Van maandag t/m vrijdag rijdt deze lijn van aanvang dienst tot 12.00 alleen naar Leiden, vanaf 12.00 tot 18.30 wordt alleen naar Noordwijk gereden. In de avonduren en in het weekend rijdt de bus in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, CS Noordzijde/LUMC | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, Lijsterstraat | ||
Oegstgeest, Hendrik Kraemerpark | ||
Oegstgeest, De Kempenaerstraat | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Rijnzichtviaduct | ||
Oegstgeest, Floresstraat | ||
Rijnsburg, Frderiksoord | ||
Rijnsburg, Splitsing | ||
Rijnsburg, Noordeinde | ||
Rijnsburg, Sportpark | ||
Rijnsburg, Heenweg | ||
Noordwijk, 's-Gravendijckseweg | ||
Noordwijk, Willem van den Bergh | ||
Noordwijk, Herenweg | ||
Noordwijk, Voorstraat | ||
Noordwijk, Schiestraat | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Noordwijk, Van Panhuysstraat | ||
Noordwijk, Duinwetering | ||
Noordwijk, Duinpark (gekoppeld aan lijn 20) |
Geschiedenis
Op 9 december 2012 ging de concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland over naar Arriva. Het lijnnummer 44 werd toen vernummerd naar 21. In de dienstregeling werd niks gewijzigd, in Noordwijk ging de lijn nog maar tot het Duinpark rijden. De koppeling met de eveneens nieuwe lijn 20 bleef gehandhaafd.