Lijn 193 Antwerpen Rooseveltplaats - Kontich Satenrozen
Streekbuslijn 193 in België Bekijk de voormalige lijnen 193 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 193 rijdt van Antwerpen via Mortsel, Edegem en Hove naar Kontich.
In de ochtendspits wordt één rit binnen Kontich gereden en twee ritten Antwerpen - Kontich. Op woensdag rond het middaguur rijdt één rit Kontich Sint Rita - Antwerpen en dan in de middagspits nog drie ritten Kontich - Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quelin | ||
Antwerpen, Teniers | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, De Merode | ||
Antwerpen, Driekoningen | ||
Antwerpen, Sint Willibrordus | ||
Antwerpen, Koninklijkelaan | ||
Antwerpen, J. Moorkens | ||
Antwerpen, Pulhof | ||
Antwerpen, Fruithoflaan | ||
Mortsel, Kuijpers | ||
Mortsel, Gevaert | ||
Mortsel, Vredebaan | ||
Mortsel, Gemeenteplein | ||
Mortsel, E. Thieffreylaan | ||
Edegem, Molenlei | ||
Edegem, P. Pletinckxstraat | ||
Edegem, Gemeentehuis | ||
Edegem, Lourdeslaan | ||
Edegem, Boniverlei | ||
Edegem, Mechelsesteenweg | ||
Edegem, Buizegemlei | ||
Hove, Sterrenregen | ||
Hove, Vredestraat | ||
Hove, Eikenstraat | ||
Kontich, Wipstraat | ||
Kontich, Altenastraat | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, College Sint-Rita | ||
Kontich, Kerk Sint-Rita | ||
Kontich, Mandoersebeek | ||
Kontich, Pannebossen | ||
Kontich, Keizershoek | ||
Kontich, Satenrozen |