Lijn 192 Waalwijk De Els - Giessen Burgstraat
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 11 sep 2011 om 19:54 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=192 |vervoerder=BBA |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Buurtbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zater…')
Voormalige buslijn 192 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 192 reed van Waalwijk via Drongelen, Eethen, Almkerk, Uppel, Sleeuwijk, Almkerk, Waardhuizen, Uitwijk en Rijswijk naar Giessen.
Richting Waalwijk werd nooit via Sleeuwijk gereden. Richting Giessen reden 3 ritten per dag ook via Almkerk, Sleeuwijk, deze rijden na Almkerk non-stop.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, op een later moment is de route verlengd naar Woudrichem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Waalwijk, De Els | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Waalwijk, Sluisweg | ||
Drongelen, Gansoyen | ||
Eethen, Raadhuisstraat | ||
Babyloniënbroek, Broeksestraat | ||
Almkerk, Prof. de Quayplein | ||
Uppel, Provincialeweg Noord | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Uppel, Provincialeweg Noord | ||
Almkerk, Prof. de Quayplein | ||
Waardhuizen, School | ||
Uitwijk, Uitwijksestraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Giessen, Burgstraat |