Lijn 190 Weert Station - Heythuysen Gemeentehuis
Buurtbuslijn 190 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 190 rijdt van Weert via Stamproy, Neeritter, Ittervoort, Grathem en Baexem naar Heythuysen.
De eerste rit richting Heythuysen en de eerste twee ritten richting Weert slaan Neeritter en enkele haltes in Ittervoort over. De laatste twee ritten op alle dagen rijden tot het Parkeerdek van het Ziekenhuis in Weert.
Route
Halte | ||
Weert, Station | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis/Parkeerdek | ||
Weert, Maaseikerweg/Tunnel | ||
Weert, Maaseikerweg 67 | ||
Weert, Maaseikerweg 171 | ||
Stamproy, Bergerothweg 70 | ||
Stamproy, Julianastraat | ||
Stamproy, Molenweg 3 | ||
Stamproy, Molenweg 15 | ||
Haler, Kerk | ||
Neeritter, Krekelbergplein | ||
Neeritter, Driessensstraat | ||
Ittervoort, Margarethastraat | ||
Ittervoort, Brigittastraat 2 | ||
Ittervoort, Leliestraat | ||
Ittervoort, Bedrijventerrein | ||
Grathem, Centrum | ||
Grathem, Willem Alexanderstraat | ||
Grathem, Margrietstraat | ||
Baexem, Crematorium | ||
Baexem, Dorpsstraat/Tramweg | ||
Baexem, Kennedystraat | ||
Baexem, Stationstraat | ||
Heythuysen, Huize Sint Charles | ||
Heythuysen, Garage Gielen | ||
Heythuysen, Vlasstraat | ||
Heythuysen, Tienderweg | ||
Heythuysen, SG. Sint Ursula | ||
Heythuysen, Centrum | ||
Heythuysen, Biesstraat/Dorpstraat | ||
Heythuysen, Oude Trambaan | ||
Heythuysen, Gemeentehuis |
Geschiedenis
2011
Met ingang van dienstregeling 2011 werd de route in Heythuysen aangepast om te zorgen voor een betere bediening van het centrum.