Lijn 190 Grathem Willem Alexanderstraat - Laar De Raak
Voormalige buslijn 190 | |
Vervoerder(s) | VSL, Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 24 maart 2007 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 190 reed van Grathem via Oler, Kelpen, Ell, Haler, Stramproy, Altweerterheide en Weert naar Laar.
Route
Halte | ||
Grathem, Willem Alexanderstraat | ||
Grathem, Prinses Margrietstraat | ||
Oler, Grathemerweg / Velterweg | ||
Oler, Brandweergarage | ||
Kelpen, Kerk | ||
Kelpen, Ellerweg | ||
Ell, Kerk | ||
Haler, Hostertstraat / Moosterstraat | ||
Haler, Camping Hostertstraat | ||
Haler, Kerk | ||
Stramproy, Molenweg 15 | ||
Stramproy, Molenweg 3 | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Stramproy, Bergerothweg 70 | ||
Altweerterheide, Heltenbosdijk / Wijffelte | ||
Altweerderheide, Kerk | ||
Altweerterheide, Mastenbroekweg / Kruis | ||
Altweerterheide, Mastenbroekweg / Dijkerstraat | ||
Weert, Sint Jozeflaan / Zuiderstraat | ||
Weert, Sint Jozeflaan / Schaekenstraat | ||
Weert, Dries | ||
Weert, Station NS | ||
Weert, Driesveldlaan | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Vogelsbleek / Ziekenhuis | ||
Weert, Ziekenhuis Hoofdingang | ||
Weert, Bassin / Kasteelsingel | ||
Hushoven, Hushoverweg / Kapel | ||
Hushoven, Hushoverweg 77a | ||
Hushoven, Rietstraat | ||
Laar, Rietstraat | ||
Laar, Aldenheerd | ||
Laar, Nieuwenheerd | ||
Laar, De Raak |
Geschiedenis
Lijn 190 werd op een onbekend moment geïntroduceerd. Minimaal voor 1986.
Met ingang van 10 december 2006 ging deze concessie over naar Veolia Transport, de nieuwe vervoerder zette een geheel nieuw busnetwerk op, het traject van de buurtbus bleef grotendeels ongewijzigd, slechts het traject tussen Laar en Weert kwam vanaf die datum te vervallen, dit werd op 10 december 2006 samen met het traject Weert - Altweerterheide ondergebracht bij de stadsdienst van Weert.