Lijn 180 Barendrecht Postkantoor - Heinenoord Busstation
Buslijn 180 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea, VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 680 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (ochtend) 2x/uur (middag) |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 180 rijdt van Barendrecht naar Heinenoord.
Dienstregeling
- Buiten de vakanties wordt vanaf 14:15 uur twee keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Barendrecht, Postkantoor | ||
Barendrecht, 2e Barendrechtseweg | ||
Barendrecht, Middeldijk | ||
Barendrecht, Zichtwei | ||
Barendrecht, Trambaan | ||
Heinenoord, Busstation |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd lijn 680 omgezet naar een reguliere streekbus, waarmee de situatie van voor 2016 terugkeerde.