Lijn 17c Tessenderlo, Kerk - Weg naar Industriepark
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 17c in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool New AG300, VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17c rijdt van Tessenderlo via Hulst naar Tessenderlo Industrie.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Tessenderlo Kerk naar het Industriepark en één rit van Tessenderlo Zavelberg naar de Broederschool.
- In de middagspits rijden twee ritten terug op allebei de routes.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit op allebei de routes terug; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Schoot, Sint-Jozefsplein | ||
Schoot, Gerhees Voetbal | ||
Schoot, Everslag | ||
Schoot, Kruispunt Gerhees | ||
Schoot, Schrikhoek 19 | ||
Schoot, Kruispunt Schrikhoek | ||
Schoot, Klein Frankrijk | ||
Schoot, Boekdonkstraat | ||
Schoot, Turfstraat | ||
Schoot, Kerk | ||
Schoot, Kerkhof | ||
Schoot, Paddenhoek | ||
Schoot, Vrije Kleuterschool I | ||
Schoot, Vrije Kleuterschool II | ||
Schoot, Fietsenhandel | ||
Tessenderlo, Schoterweg | ||
Tessenderlo, Kabien | ||
Tessenderlo, Hommelbeek | ||
Tessenderlo, Kerk | ||
Tessenderlo, Broederschool | ||
Tessenderlo, Station | ||
Tessenderlo, Zandstraat | ||
Hulst, Hulsterweg | ||
Hulst, Kerk | ||
Hulst, Vertakking | ||
Hulst, Electronic Apparatus | ||
Hulst, Warande | ||
Tusvoort, Kraaienweg | ||
Tessenderlo, Weg naar Kwaadmechelen | ||
Tessenderlo, Weg naar Industriepark |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juli 2013 kwam de halte Houtzagerij te vervallen en werd de nieuwe eindhalte Weg naar Industriepark.
Op 30 oktober 2017 werd de route in Tessenderlo voor de schoolrit gewijzigd. Hierbij ging deze lijn voortaan beginnen in Schoot in plaats van Tessenderlo.
Halte | ||
Tessenderlo, Zavelberg | ||
Schoot, Baan | ||
Schoot, Hooiman | ||
Schoot, Sint-Jozefsplein |