Lijn 17 Ringlijn Roermond, Munsterplein - De Kemp
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Roermond |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 oktober 1984 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed vanaf het Centrum een grote lus via het Busstation, door de wijken De Kemp en Donderberg en daarna langs het Ziekenhuis weer terug naar het Centrum.
Route
Halte | ||
Roermond, Munsterplein | ||
Roermond, Cult. Centrum De Oranjerie | ||
↓ | Roermond, Busstation/NS | |
Roermond, Mgr. Driessenstraat/Ziekenhuis | ||
Roermond, Nassaustraat | ||
Roermond, Hendriklaan | ||
Roermond, Kapellerlaan/Lief-Vrouweveld | ||
Roermond, Kapellerlaan/Kerk | ||
Roermond, Heinsbergerweg | ||
Roermond, Sint Wirosingel | ||
Roermond, Karel Doormanplein | ||
Roermond, Keulsebaan | ||
Roermond, Van Riebeeckstraat | ||
Roermond, Tjarda van Starkenborghstraat | ||
Roermond, Mozartstraat/Diepenbrockstraat | ||
Roermond, Mozartstraat 53 | ||
Roermond, Beethovenstraat | ||
Roermond, Donderbergstraat | ||
Roermond, Kasteel Hornstraat | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat 19 | ||
Roermond, Kasteel Hillenraedtstraat/MTS | ||
Roermond, Bredeweg/Nassaustraat | ||
Roermond, Oranjelaan/Ziekenhuis | ||
↓ | Roermond, Busstation/NS | |
Roermond, Veldstraat | ||
Roermond, Munsterplein |
Geschiedenis
Op 1 oktober 1984 werd een nieuwe stadslijn geïntroduceerd die in de tegengestelde richting van lijn 16 eveneens een grote lusroute door de oostelijke wijken ging rijden en ook het Centrum ging bedienen. Net als lijn 16 ging deze nieuwe lijn ook van maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur rijden.