Lijn 17 Groningen, Station Noord - Vinkhuizen Zuid
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 7 apr 2024 om 21:03 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=17 |route='''Groningen:''' Station Noord - Vinkhuizen |vervoerder=Gemeentelijk Vervoerbedrijf Groningen |lijnsoort=Stadsbus |type=Spitsbus |...')
Voormalige spitsbuslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Gemeentelijk Vervoerbedrijf Groningen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | Mercedes-Benz O405 |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 17 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 reed vanaf het Station Noord naar Vinkhuizen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werden drie ritten gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Station Noord | ||
Groningen, Kastanjelaan/Abeelstraat | ||
Groningen, Eikenlaan/Elzenlaan | ||
Groningen, Eikenlaan/Trefkoel | ||
Groningen, Zonnelaan/Winkelcentrum Paddepoel | ||
Groningen, Pleiadenlaan/Voermanstraat | ||
Groningen, Goudlaan/Siersteenlaan | ||
Groningen, Goudlaan/Edelsteenlaan | ||
Groningen, Edelsteenlaan/Diamantlaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Barnsteenstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Pyrietstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Travertijnstraat |
Geschiedenis
In de GVBG Dienstregeling 1993/1994 werd de oude lijn 17 fors ingekort en er reden voortaan nog maar drie ritten per dag.