Lijn 166 Heeze Station - Weert Station
Voormalige buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 tot 2004 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 166 is een voormalige buurtbus van Heeze naar Weert via Someren. De lijn was bedoeld als gedeeltelijke vervanging van de geschrapte lijn 26 Helmond - Weert van Hermes. Lijn 26 werd geschrapt op 14 december 2003. Het is onbekend of lijn 166 ook daadwerkelijk gereden heeft op het voorgestelde traject. Uiteindelijk reed lijn 166 van Asten naar Geldrop via Heeze en kwam lijn 159 als verbinding tussen Someren en Weert. Deze bussen reden al voor ingang van de dienstregeling 2005 op 8 januari 2005.
Route
Halte | ||
Heeze, Station NS | ||
Heeze, Geldropseweg | ||
Heeze, Kapelstraat | ||
Heeze, Kerk | ||
Heeze, Ginderover | ||
Heeze, Somerenseweg | ||
Heeze, Kapellerput | ||
Heeze, Crematorium | ||
Strabrechtse Heide, Vlaamseweg | ||
Keelven, Huize het Witven | ||
Keelven, Provinciale weg | ||
Someren, Vaarselstraat | ||
Someren, Speelheuvelplein | ||
Someren, Wilhelminaplein | ||
Someren, Laan ten Roode | ||
Someren, Keizerstraat | ||
Someren, Kievitstraat | ||
Someren-Eind, Braamstraat | ||
Someren-Eind, Nieuwendijk | ||
Someren-Eind, Sluis 12 | ||
Someren-Eind, Sluis 13 | ||
Nederweert, Schoolstraat | ||
Nederweert, De Pinnenhof | ||
Nederweert, Loverstraat | ||
Nederweert, Gemeentehuis | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Molenakker, Ringbaan Oost | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Vogelsbleek/Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Driesveldlaan | ||
Weert, Station NS |