Lijn 164 's-Hertogenbosch Centraal Station - Druten Busstation
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Divers |
Periode | 4 januari 2009 t/m 10 december 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 164 was een spitsbus en reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel, Kerkdriel, Rossum, Heerewaarden, Dreumel, Wamel, Beneden-Leeuwen en Boven-Leeuwen naar Druten.
Deze lijn reed hetzelfde traject als lijn 165, maar stopte op minder haltes onderweg.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
Hedel, Treurenburg | ||
Hedel, Prinses Beatrixstraat | ||
Hedel, Maas & Waal | ||
Hedel, Drielseweg | ||
Velddriel, Sellikstraat | ||
Velddriel, Kapelstraat | ||
Velddriel, Voorstraat | ||
Velddriel, Wordenseweg | ||
Kerkdriel, Kruidenlaan | ||
Kerkdriel, Kloosterstraat | ||
Kerkdriel, Bandijk | ||
Rossum, Burgemeester van Randwijckstraat | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Rossum, Van Thielenhof | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Heerewaarden, Schans | ||
Heerewaarden, De Buke | ||
Heerewaarden, Van Heemstraweg | ||
Heerewaarden, Veluwe | ||
Dreumel, Sportterrein | ||
Dreumel, Kerk | ||
Dreumel, Plan Rowoud | ||
Dreumel, Kleine Schouwburg | ||
Dreumel, Van Maurik | ||
Wamel, Zijvond | ||
Wamel, Stationsstraat | ||
Wamel, Gouden Leeuw | ||
Wamel, Sint Henricusstraat | ||
Wamel, Kasteelstraat | ||
Beneden-Leeuwen, Akkerstraat | ||
Beneden-Leeuwen, Veesteeg | ||
Boven-Leeuwen, Molenstraat | ||
Puiflijk, Kerkstraat | ||
Druten, 't Koekoeksnest | ||
Druten, Leigraaf | ||
Druten, Busstation |
Geschiedenis
Vanaf 4 januari 2009 werden enkele spitsritten van lijn 165 ondergebracht bij de nieuwe lijn 164. De route van lijn 164 werd op enkele punten versneld. Vanaf 12 december 2010 verviel lijn 164 weer en werden de ritten weer ondergebracht bij lijn 165.