Lijn 162 Bergen Plein - Heerhugowaard Reigersdaal
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 aug 2017 om 09:35
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002-2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Berkhof ST2000NL, Den Oudsten Alliance |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 162 reed van Bergen via Alkmaar naar Heerhugowaard.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Bergen, Plein | ||
Alkmaar, Jan Ligthartstraat | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Heerhugowaard, Westfrieslandsingel | ||
Heerhugowaard, Amstel | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Berckheidelaan | ||
Heerhugowaard, Reigersdaal |