Lijn 160 Gorinchem Kazerneplein - Giessendam Wielinghof
Voormalige buslijn 160 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 160 reed van Gorinchem via Schelluinen en Giessenburg naar Giessendam.
Dienstregeling
- 's Middags reed lijn 160 éénmaal langs de scholen aan de A15 bij Gorinchem.
- Eén rit vervolgde na Giessendam zijn weg als lijn 157 naar Sliedrecht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gorinchem, Kazerneplein | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Scholen | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Gorinchem, Johanneskerk | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Schelluinen | ||
Giessenburg, N.H. Kerk | ||
Giessen-Oudekerk, De Oude School | ||
Giessendam, Station | ||
Giessendam, Wielinghof |