Lijn 160 Aarschot Station - Heist-op-den-Berg Station
Streekbuslijn 160 in België Bekijk de voormalige lijnen 160 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 160 rijdt van Aarschot via Begijnendijk en Booischot naar Heist-op-den-Berg.
In de schoolrichting begint/eindigt één rit bij het H. Hartcollege in Heist-op-den-Berg. In de spitsrichting rijdt één rit via 'Aarschot Bekaf'.
Route
Halte | ||
Aarschot, Station | ||
Aarschot, Albertlaan | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Sint Jozefscollege | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Heilaakstraat | ||
Aarschot, Bareel | ||
Aarschot, Bloemsehoeve | ||
Aarschot, Literstraat | ||
Aarschot, Nonnenhoefstraat | ||
Begijnendijk, Waterstraat | ||
Begijnendijk, Haltestraat | ||
Begijnendijk, Puttestraat | ||
Begijnendijk, Kerk | ||
Begijnendijk, De Bruynlaan | ||
Begijnendijk, Dorpstraat | ||
Begijnendijk, Mechelbaan | ||
Booischot, Kleine Steenweg | ||
Booischot, Pijpelstraat | ||
Booischot, Peipelheide / Kerk | ||
Booischot, Spaanderstraat | ||
Booischot, Het Broek | ||
Booischot, M. Coolstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Bollostraat | ||
Heist-op-den-Berg, Gommerijnstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Goor / Kerk | ||
Heist-op-den-Berg, Wipstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Liersesteenweg | ||
Heist-op-den-Berg, Heide-Lo station | ||
Heist-op-den-Berg, Oudestraat | ||
Heist-op-den-Berg, Kruispunt Lo | ||
Heist-op-den-Berg, Leopoldlei | ||
Heist-op-den-Berg, Cultureel Centrum | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Station | ||
Heist-op-den-Berg, Kapel | ||
Heist-op-den-Berg, Heilig Hartcollege |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden praktisch alle ritten met ingang van 1 september 2012 opgeheven. Slechts enkele schoolritten voor het Heilig Hart in Heist-op-den-Berg en het Damiaaninstituut in Aarschot bleven gehandhaafd. Buiten de spitsuren rijdt de lijn niet, dan rijdt de belbus.