Lijn 146 Rotterdam Zuidplein - Ridderkerk 't Zand
Buslijn 146 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Bus Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | 6-4-2 |
Materieel | MAN Lion's City TÜ |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 146 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur (spitsrichting) 2x/uur (tegenspitsrichting) |
Spits (vakantie) | 4x/uur (spitsrichting) 2x/uur (tegenspitsrichting) |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 146 rijdt van Rotterdam Zuidplein rechtstreeks via de A15 naar Ridderkerk.
Dienstregeling
- In Ridderkerk is het eindpunt de halte Staringlaan, maar de bussen rijden vanaf die halte wel verder naar Drievliet en 't Zand onder het lijnnummer 144.
- Aan het eind van de avondspits rijdt de helft van de ritten wel als lijn 146 tot en met de halte Spinozastraat.
- De ritten richting Zuidplein starten bij de halte Jan Luykenstraat. Enkele ritten in de ochtendspits beginnen bij de halte Spinozastraat.
- De spitsrichting is 's ochtends naar Rotterdam en 's middags naar Ridderkerk.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Ridderkerk, Hotel Van der Valk | ||
Ridderkerk, Goudenregenplantsoen | ||
Ridderkerk, De Riederborgh | ||
Ridderkerk, Rembrandtweg | ||
Ridderkerk, Begoniastraat | ||
Ridderkerk, Hortensiastraat | ||
Ridderkerk, Staringlaan | ||
Ridderkerk, Vogelvliet | ||
Ridderkerk, Paltrokmolen | ||
Ridderkerk, Brasem | ||
Ridderkerk, Sporthal Drievliet | ||
Ridderkerk, 't Zand | ||
Ridderkerk, Spinozastraat | ||
Ridderkerk, Jan Luykenstraat |
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond op 14 december 2014 toen lijn 146 een 6-4-2 Bus werd en in Ridderkerk een verschillend begin- en eindpunt kreeg.