Lijn 142 Rotterdam Zuidplein - Dordrecht Station NS
Voormalige buslijn 142 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.15) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 142 reed van Rotterdam via Rijsoord, H.I. Ambacht en Zwijndrecht naar Dordrecht.
In de ochtendspits beginnen enkele ritten in Rijsoord of H.I. Ambacht. Ook eindigden er ritten in Zwijndrecht of H.I. Ambacht.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Homerusstraat | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Molgerdijk | ||
Rotterdam, Reijerwaard | ||
Rijsoord, Melkhuisje | ||
Rijsoord, Voorweg | ||
Rijsoord, Peuterspeelzaal | ||
Rijsoord, 't Zwaantje | ||
Rijsoord, Lagendijk | ||
Rijsoord, De Beuken | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, Postkantoor | ||
Rijsoord, Begraafplaats | ||
H.I. Ambacht, Nibbelinkstraat | ||
H.I. Ambacht, Banckertplein | ||
H.I. Ambacht, Tromplaan | ||
H.I. Ambacht, Avelingen | ||
H.I. Ambacht, Zwembad | ||
H.I. Ambacht, Antoniuslaan | ||
H.I. Ambacht, Nijverheidsweg | ||
H.I. Ambacht, Rietlaan | ||
Zwijndrecht, Sloperij Walburg | ||
Zwijndrecht, Cort van der Lindenstraat | ||
Zwijndrecht, Burg. Slobbelaan | ||
Zwijndrecht, Beneluxlaan | ||
Zwijndrecht, Prinses Beatrixstraat | ||
Zwijndrecht, Koninginneweg | ||
Zwijndrecht, Station NS | ||
Dordrecht, Weeskinderendijk Beneden | ||
Dordrecht, Dokweg | ||
Dordrecht, Havenstraat | ||
Dordrecht, Centraal Station |