Lijn 13 Sint-Jans-Molenbeek Zwarte Vijvers - Jette UZ-VUB
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 13 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Bolloré Bluebus, Van Hool New A300 |
Rijdt sinds | 4 november 2019 |
Voorganger(s) | 13, 20 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Spits (vakantie) | 5x/uur |
Dal | 5x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van Zwarte Vijvers via Simonis, Ganshoren en Jette naar het UZ Brussel.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt tot 9:00 2x/uur gereden, waarna tot 14:00 3x/uur wordt gereden en daarna tot 20:00 4x/uur.
- Op zondag wordt tot 9:00 2x/uur gereden en daarna 3x/uur.
Route
Halte | ||
Sint-Jans-Molenbeek, Zwarte Vijvers (Étangs Noirs) | ||
Koekelberg, Autrique | ||
Koekelberg, Vanhuffel | ||
Koekelberg, Simonis | ||
Koekelberg, Elisabethpark (Parc Elisabeth) | ||
Ganshoren, Riethuisen | ||
Ganshoren, Heilig Hartcollege (College Sacré-Coeur) | ||
Ganshoren, Beeckmans | ||
Ganshoren, Sorensen | ||
Ganshoren, Nereus | ||
Ganshoren, Lowet | ||
Ganshoren, OMCW Ganshoren (CPAS Ganshoren) | ||
Ganshoren, Eeuwfeestsquare (Square du Centenaire) | ||
Jette, Le Roux | ||
Jette, Eugène Toussaint | ||
Jette, Reniers | ||
Jette, Bonaventure | ||
Jette, Dielegem (Dieleghem) | ||
Jette, Demunter | ||
Jette, Dikke Beuk (Arbre Ballon) | ||
Jette, UZ-Pediatrie (UZ-Pédiatrie) | ||
Jette, UZ Brussel | ||
Jette, UZ-VUB |
Geschiedenis
Met ingang van 4 november 2019 werd lijn 13 vanaf Simonis verlengd naar Zwarte Vijvers. Dit traject werd overgenomen van lijn 20.