Lijn 13 Lelystad, Station Centrum - Zuiderzeewijk
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur (tot 19:30) |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 13 reed van station Lelystad Centrum een grote lusroute via de Schepenwijken, Noorderwagenplein, de Zuiderzeewijk en Agora.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schouwbrug | ||
Lelystad, Botterbrug | ||
Lelystad, Jolbrug | ||
Lelystad, Gondelbrug | ||
Lelystad, Koggebrug | ||
Lelystad, Kempenaarbrug | ||
Lelystad, Karveelbrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
↓ | Lelystad, Noorderwagenplein | |
Lelystad, Vlieterbrug | ||
Lelystad, Schroefstraat | ||
Lelystad, Langezand | ||
Lelystad, Val van Urk | ||
Lelystad, Ganzendiep | ||
Lelystad, Vecht | ||
Lelystad, Gooisebrug | ||
Lelystad, Agora | ||
Lelystad, Station Centrum |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.