Lijn 132 Lier Veemarkt - Boom Station
Spitsbuslijn 132 in België Bekijk de voormalige lijnen 132 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 132 rijdt van Lier via Lint, Kontich en Reet naar Boom.
Route
Halte | ||
Lier, Veemarkt | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Leopold III-Laan | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Station | ||
Lier, Baron van Opsomerlaan | ||
Lier, Dungelhoeff | ||
Lier, Sint Annastraat | ||
Lier, Dennenlaan | ||
Lier, Oudstrijderslaan | ||
Lier, Maaikeneveld | ||
Lier, Hulststraat | ||
Lint, Trommelbaan | ||
Lint, Haakveld | ||
Lint, Zevenhuizenstraat | ||
Lint, Bouwenstraat | ||
Lint, Brouwerijstraat | ||
Lint, Kerk | ||
Lint, Kasteelplein | ||
Lint, Reyndertshof | ||
Kontich, Hoge Akker | ||
Kontich, Elshagenlaan | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Station | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Hof van Spruytlaan | ||
Kontich, Koningin Astridlaan | ||
Kontich, Hofstraat | ||
Kontich, Duivenstraat | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Sint-Ritacollege | ||
Kontich, Sint-Ritakerk | ||
Kontich, Mandoersebeek | ||
Kontich, Pannebossen | ||
Kontich, Keizershoek | ||
Kontich, Pierstraat | ||
Reet, Expressweg | ||
Reet, De Vaeren | ||
Reet, Donkerstraat | ||
Reet, Kerk | ||
Reet, Beukendreef | ||
Reet, Kerremansstraat | ||
Boom, Nachtegaalstraat | ||
Boom, Pastorijstraat | ||
Boom, Kerkhof | ||
Boom, Kortestraat | ||
Boom, Conscienceplein | ||
Reet, Rozenlaan | ||
Boom, Meiklokstraat | ||
Boom, Van Arteveldenstraat | ||
Boom, Van Leriuslaan | ||
Boom, G. Gezellestraat | ||
Boom, RMS | ||
Boom, Voetballersstraat | ||
Boom, Kerkhofstraat | ||
Boom, Antwerpensestraat | ||
Boom, E. Vanderveldestraat | ||
Boom, Markt | ||
Boom, Vrijheidslaan | ||
Boom, Station |