Lijn 131 Westenschouwen Rotonde - Zierikzee Grevelingenstraat
Voormalige buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 131 reed van Westenschouwen via Burgh, Haamstede, Renesse en Noordwelle naar Zierikzee.
Tot en met 27 mei 1995 reden de twee ritten het hele traject als stopdienst. Op 28 mei 1996 ging de eerste rit als sneldienst rijden tussen Haamstede en Zierikzee en de tweede rit ging voortaan starten in Haamstede.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Westenschouwen, Rotonde | ||
Burgh, Dorp | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Duinoord | ||
Renesse, Dorp | ||
Noordwell, Provincialeweg | ||
Serooskerke, Provincialeweg | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat |