Lijn 131 Hoogeveen Station - Balkbrug Centrum
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:07 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 131 rijdt van Hoogeveen via Ter Arlo en Zuidwolde naar Balkbrug.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station NS | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Grittenborgh | ||
Hoogeveen, Van Leeuwenhoekstraat | ||
Hoogeveen, Kinholtsweg | ||
Hoogeveen, Schuttevaer | ||
Hoogeveen, Nieuwe Brug | ||
Hoogeveen, Erflanden | ||
Ter Arlo, Hoogeveenseweg 6 | ||
Ter Arlo, Spiekampenweg | ||
Zuidwolde, Hoogeveenseweg 9 | ||
Zuidwolde, Stuw | ||
Zuidwolde, Hoofdstraat 2 | ||
Zuidwolde, Busstation | ||
Zuidwolde, Molenweg | ||
Zuidwolde, De Marsen | ||
Zuidwolde, Dissel | ||
Zuidwolde, De Vennen 2 | ||
Linde, Burgerzinweg | ||
Zuidwolde, Nijverheidsweg | ||
Zuidwolde, Slagendijk | ||
Linde, Ekelenbergweg | ||
Linde, Ommerweg 37 | ||
Linde, Bazuinerweg | ||
Linde, Linderweg | ||
Linde, Hooiweg | ||
Den Oosterhuis, Nolderweg | ||
Den Oosterhuis, Ommerweg 78 | ||
Den Oosterhuis, Nieuwe Dijk | ||
Balkbrug, Weg naar De Oosterhuis | ||
Balkbrug, Den Kaat 7 | ||
Balkbrug, W. ten Haarstraat | ||
Balkbrug, Centrum |