Lijn 12 Apeldoorn, Station - Sprenkelaar
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 okt 2017 om 22:32 (Regenmaker heeft pagina Lijn 12 Ringlijn Apeldoorn, Station - Sprenkelaar hernoemd naar Lijn 12 Apeldoorn, Station - Sprenkelaar)
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 12 reed van station Apeldoorn een grote lusroute via De Mheen, Sprenkelaar, Anklaar en Sluisoord.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Brug Deventerstraat | ||
Apeldoorn, Julianakerk | ||
Apeldoorn, De Tol/Deventerstraat | ||
Apeldoorn, Mheenlaan | ||
Apeldoorn, Winkelcentrum De Mheen | ||
Apeldoorn, Georg Hegelstraat | ||
Apeldoorn, Aristotelesstraat | ||
Apeldoorn, Kinderboerderij Laag Buurlo | ||
Apeldoorn, Schopenhauerstraat | ||
Apeldoorn, De Spinozastraat | ||
Apeldoorn, Fugastraat | ||
Apeldoorn, Symfoniestraat | ||
Apeldoorn, Sluisoordlaan | ||
Apeldoorn, Winkelcentrum Anklaar | ||
Apeldoorn, Traviatastraat | ||
Apeldoorn, Laan van Zevenhuizen | ||
Apeldoorn, Sleutelbloemstraat | ||
Apeldoorn, Ereprijs | ||
Apeldoorn, Akkerwinde | ||
Apeldoorn, Pinksterbloem | ||
Apeldoorn, Zonnedauw | ||
Apeldoorn, Zevenhuizenseweg | ||
Apeldoorn, Oosterlaan | ||
Apeldoorn, Brug Deventerstraat | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.