Lijn 12 Amersfoort, Station - Kattenbroek
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 12 reed vanaf station Amersfoort een grote lusroute via Schothorst, Zielhorst en Kattenbroek.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Ziekenfonds | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Silverstein | ||
↓ | Amersfoort, Station Schothorst | |
Amersfoort, Trompetstraat | ||
Amersfoort, Berninistraat | ||
Amersfoort, Peutzerf | ||
Amersfoort, Tamboerijnstraat | ||
Amersfoort, De Baander | ||
Amersfoort, Stapelgang | ||
Amersfoort, Morielje | ||
Amersfoort, Bovist | ||
Amersfoort, Steenbes | ||
Amersfoort, Spanderswoud | ||
Amersfoort, De Ontmoeting | ||
Amersfoort, Het Duin | ||
Amersfoort, Stapelgang | ||
Amersfoort, De Baander | ||
Amersfoort, Tamboerijnstraat | ||
Amersfoort, Peutzerf | ||
Amersfoort, Berninistraat | ||
Amersfoort, Trompetstraat | ||
↓ | Amersfoort, Station Schothorst | |
Amersfoort, Silverstein | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Station |