Lijn 123 Alkmaar Station - De Rijp Wollandje
Buslijn 123 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 123 rijdt van Alkmaar een grote lus via De Rijp, Graft, Grootschermer, Schermerhorn, Stompetoren en Schermer.
Van aanvang dienst tot 13:20 uur wordt de route met de klok mee gereden (haltebolletjes links) en vanaf 13:20 uur wordt de route tegen de klok in gereden (haltebolletjes rechts).
Buiten de schoolvakanties wordt er in de ochtendspits een scholierenrit van Alkmaar naar De Rijp gereden en terug. De rit terug naar Alkmaar rijdt op dezelfde tijden als een reguliere rit die de hele route rijdt. Deze retourrit rijdt met een Mercedes-Benz Citaro Geleed.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Omval | ||
Schermer, Drie Koningshoofden | ||
Schermer, Jansen | ||
Schermer, Wittenburg | ||
Stompetoren, Dorp | ||
Stompetoren, Menningweerweg | ||
Stompetoren, Witte Brug | ||
Schermerhorn, IJzeren Brug | ||
Schermerhorn, Hondenweg | ||
Schermerhorn, Schermerdijk | ||
Grootschermer, Noordeinde | ||
Grootschermer, Aanplakbord | ||
Grootschermer, Gemeentehuis | ||
Grootschermer, Voetpad Urk | ||
Graft, Noordeinde | ||
Graft, Globdijk | ||
Graft, Gemeentehuis | ||
Graft, Dorpsstraat | ||
De Rijp, Mieuwijdt | ||
De Rijp, Wollandje | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
West-Graftdijk, Viadukt | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station |