Lijn 122 Deventer Station - Nunspeet Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:11 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 122 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 122 rijdt van Deventer via Terwolde, Nijbroek, Oene, Epe, Wissel en Tongeren naar Nunspeet.
Buiten de zomerperiode werd om de andere rit het hele traject gereden, daartussen werd dan maar tot Terwolde gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Deventer, Station NS | ||
De Wijk, Wijkseweg | ||
Terwolde, School | ||
Nijbroek, Dorpsplein | ||
Nijbroek, Spijker | ||
Oene, Dorp | ||
Epe, Huttenbosweg | ||
Epe, Centrum | ||
Tongeren, Heideblad | ||
Tongeren, Kruispunt | ||
Nunspeet, Zandenbos | ||
Nunspeet, Station NS |