Lijn 11 Leeuwarden Autobusstation - Sneek Autobusstation
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland |
Periode | t/m 1982 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | Reed niet |
Zaterdag | 1x/2uur |
Zondag | 4/dag |
Lijn 11 reed van Sneek maar Leeuwarden en werd met een aantal klein aanpassingen later Lijn 94.
Route
Halte | ||
Sneek Station NS | ||
Sneek, Prins Hendrikkade | ||
Sneek, Leeuwarderweg | ||
Scharnegoutum, Zwettewei | ||
Goënga, It Mediel | ||
Goënga, Goaijengeamieden | ||
Gauw, De Eker | ||
Gauw, Christelijke Basisschool | ||
Sybrandburen, Aesgewei | ||
Sybrandburen, Dr. W. Beekhuisstraat | ||
Terzool, Westerein | ||
Terzool, Buorren | ||
Poppingawier, Poppenwier | ||
Rauwerd, Dorp | ||
Rauwerd, Raerder Wei | ||
Roordahuizum, Tsienzerbuorren | ||
Roordahuizum, Blauwe Tent | ||
Roordahuizum, Roordahuizum | ||
Roordahuizum, Hania State | ||
Wijtgaard, 't Bruine Paardje | ||
Wijtgaard, Wijtgaard | ||
Wijtgaard, Weidummerweg | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Leeuwarden, Overijselselaan | ||
Leeuwarden, Verlengde Schrans | ||
Leeuwarden, Schrans | ||
Leeuwarden, Autobusstation |