Lijn 100 Nunspeet Station - Zwolle Station
Buslijn 100 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador Mercedes-Benz Citaro CNG |
Voorganger(s) | 100 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 100 rijdt van Nunspeet via Doornspijk, Elburg, Oldebroek, Wezep en Hattemerbroek naar Zwolle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt een extra rit van Nunspeet naar Zwolle.
- Op zaterdag wordt tussen 11:00 en 17:00 uur 2x/uur gereden, de rest van de dag slechts 1x/uur.
- In de spitsuren zorgt lijn 200 voor versterking tussen Elburg en Zwolle, die lijn heeft een versnelde route tussen Oldebroek en Zwolle.
- De gehele week is lijn 100 in Nunspeet 1x/uur gekoppeld aan lijn 112 vanaf en naar Wittenberg Busstation.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Station (1x/uur gekoppeld aan lijn 112) | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, De Sparrenhorst | ||
Nunspeet, Oosterlaan | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klaverplein | ||
Elburg, Zilverschoon | ||
Elburg, Eperweg | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Wezep, Café Restaurant Coelenhage | ||
Wezep, Veluwelaan | ||
Wezep, Willem de Zwijgerkazerne | ||
Hattemerbroek, Centrum | ||
Hattem, IJsselbrug | ||
Zwolle, Het Engelse Werk | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan | ||
Zwolle, Koningin Wilhelminastraat | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum | ||
Zwolle, Station/Oostzijde |
Geschiedenis
In vroegere tijden reed de lijn na Nunspeet door naar Harderwijk en nog langer geleden naar Amersfoort.
Op 1 september 2014 verviel de routevariant via de Zwartewaterallee en de Oosterenk. Voortaan rijdt in de ochtendspits nog slechts één rit via het Deltion College en daarna rechtstreeks naar station Zwolle. Reizigers naar de Oosterenk maken voortaan gebruik van lijn 1, 7, 29 of 40.
Halte | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Molenweg | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Op 14 december 2014 werden alle spitsritten overgenomen door lijn 200, waardoor de frequentie op lijn 100 in de spitsuren werd verlaagd naar 2x/uur. De spitsrit via het Deltion College is vervallen.
Halte | ||
Zwolle, Katerveerdijk | ||
Zwolle, Scania Voorsterweg | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Deltion College | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan | ||
Zwolle, Koningin Wilhelminastraat | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum |
Op 13 december 2015 werd er in de ochtendspits weer een extra rit ingevoerd.