EMA dienstregeling 1985/1986
Uit OV in Nederland Wiki
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
EMA Dienstregeling 1985/1986
was geldig van
2 juni 1985
t/m
31 mei 1986
.
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
171
Valkenswaard - Kreyenbeek - Aalst - Eindhoven
172
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Ekenrooi - Eindhoven
173
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
174
Weert - Vrakker - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
Sneldienst
175
Valkenswaard - Industrieterrein Kennedylaan - Leende
176
Neerpelt - Achel - Borkel - Kempervennen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
177
Dommelen - Valkenswaard - Waalre - Aalst - Eindhoven - Son & Breugel
i.s.m.
BBA
178
Eersel - Bergeijk - Westerhoven - Riethoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - (Ekenrooi -) Eindhoven
Spitslijn, reed niet in het weekend.
179
Lommel - Grens - Kempervennen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
Categorieën
:
Dienstregeling EMA
Stads- en streekvervoer 1985
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren