EMA dienstregeling 1981/1982
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Huibf
(
overleg
|
bijdragen
)
op 12 jan 2016 om 23:17
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
EMA Dienstregeling 1981/1982
was geldig van
31 mei 1981
t/m
22 mei 1982
.
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
71
Valkenswaard - Kreyenbeek - Aalst - Eindhoven
72
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
73
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
74
Weert - Vrakker - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
Sneldienst
75
Valkenswaard - Leende - Heeze
76
Neerpelt - Achel - Borkel - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
77
Son en Breugel - Eindhoven - Aalst - Waalre - Valkenswaard - Dommelen - Valkenswaard
i.s.m.
BBA
78
Eerstel - Bergeijk - Westerhoven - Riethoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eeckenrode - Eindhoven
Spitslijn, reed niet in het weekend.
79
Lommel - Grens - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
Categorieën
:
Dienstregeling EMA
Stads- en streekvervoer 1981
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren