Dienstregeling vervoerregio Waasland 2024
Versie door Llbrk (overleg | bijdragen) op 28 mrt 2024 om 19:57 (Nieuwe pagina aangemaakt met '← Dienstregeling vervoerregio Waasland 2023 | Dienstregeling vervoerregio Waasland 2025 →<br> Op deze pagina staan alle wijzigingen voor de vervoerre...')
← Dienstregeling vervoerregio Waasland 2023 | Dienstregeling vervoerregio Waasland 2025 →
Op deze pagina staan alle wijzigingen voor de vervoerregio Waasland die in het dienstregelingjaar 2024 plaatsvinden.
Wijzigingen per 6 januari 2024
Algemeen
- Alle belbussen zijn opgeheven en in de meeste gevallen vervangen door De Lijn Flex, een groot aantal belbushalten zijn echter wel opgeheven.
Wijzigingen per Lijn
Mee bezig Aan dit artikel of deze sectie wordt de komende uren of dagen nog druk gewerkt. Klik op geschiedenis voor de laatste ontwikkelingen. |
Deze nieuwe lijn rijdt van het Waasland Shopping een grote lusroute via de Vitaz Campus, station Sint-Niklaas, het Centrum, de Watermolenwijk, Belsele Valk en de Baenslandwijk.
Deze lijn wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 1.
Deze lijn wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 1.
Deze lijn wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 1.
Deze lijn wordt geïntegreerd in de nieuwe lijn 1.
- Lijn 21 Sinaai Dries - Meerdonk Donkstraat
- Lijn 21 Sinaai Dries - De Klinge Kerk
- Lijn 22 Hulst Busstation - Sinaai Dries
- Lijn 23 De Klinge Kerk - Sinaai Dries
- Lijn 27 Lokeren Station - Meerdonk Donkstraat
- Lijn 37 Wetteren Station - Lokeren Station
- Lijn 37 Wetteren Station - Hamme Tweebruggenplein
- Lijn 41 Moerbeke-Waas Terwest - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 42 Hulst Busstation - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 43 Hulst Busstation - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 43 Stekene Kerk - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 44 Koewacht Grens - Sint Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 49 Lokeren Station - Zelzate Busstation
- Lijn 49 Zele Station - Zelzate Busstation
- Lijn 68 Lokeren Station - Dendermonde Station
- Lijn 81 Antwerpen Van Eedenplein - Lokeren Station
- Lijn 95 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 97 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 99 Antwerpen Van Eedenplein - Hamme Tweebruggenplein
- Lijn 99s Antwerpen Van Eedenplein - Hamme Tweebruggenplein
- Lijn 99 Temse Station - Hamme Tweebruggenplein
- Lijn 211 Sint-Niklaas Atheneum - De Klinge Kerk
- Lijn 212 Lokeren Station - Sint-Niklaas Station
- Lijn 271 Eksaarde Keerken - Sint-Niklaas Station
- Lijn 431 Koewacht Grens - Sint Niklaas Grote Markt
- Lijn 432 Stekene Kemelstraat - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 433 Hulst Busstation - Sint-Niklaas Waasland Shopping
- Lijn 497 Lokeren, Station - Industrie
- Lijn 821 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Grote Markt
- Lijn 822 Sint-Niklaas, Station - WeTech Academy
- Lijn 931 Antwerpen Van Eedenplein - Sint-Niklaas Station
- Lijn 932 Temse Vrijheidstraat - Sint-Niklaas Station