Dienstregeling concessie Kleinschalig OV Groningen-Drenthe 2011
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 17 jul 2017 om 14:36 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'De ''dienstregeling 2011'' voor de concessie Kleinschalig OV Groningen-Drenthe liep van 2 januari 2011 t/m Dienstr...')
De dienstregeling 2011 voor de concessie Kleinschalig OV Groningen-Drenthe liep van 2 januari 2011 t/m 7 januari 2012.
De dienstregeling 2011 van de "grote bussen" in Groningen en Drenthe is hier te vinden.
Inhoud
Lijnennet
De kolom "nr." (nummer) correspondeert met de kolom "nr." onder het kopje verdeling en dient alleen om de regio en vervoerder van de buslijn aan te geven.
Wijzigingen per 2 januari 2011
- In het hele concessiegebied wijzigen diverse haltenamen.
- Lijn 1 (Stadsdienst Meppel): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen.
- Lijn 1 (Stadsdienst Hoogeveen): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen. De bushalte bij het Raadhuis wordt definitief in de dienstregeling opgenomen.
- Lijn 2 (Stadsdienst Hoogeveen): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen.
- Lijn 29 (Westerbork - Zweeloo): Onder dit lijnnummer rijdt in de spitsuren een LijnBelBus tussen Westerbork en Zweeloo via de oude route van lijn 23. In beide plaatsen wordt in de drukste richting de aansluiting van lijn 23 overgenomen.
- Lijn 48 (Winschoten - 't Waar): In de spitsuren rijdt een nieuwe buslijn tussen Winschoten, Scheemda en 't Waar. In de spitsrichting worden enkele ritten gereden.
- Lijn 53 (Assen - Gieten): Deze nieuwe belbus vervangt het traject via Eexterhalte van de lijnen 10 en 28, die een meer rechtstreekse route gaan rijden en zodoende niet meer langs de Eexterhalte komen.
- Lijn 71 (Veendam - Alteveer): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen iets, zodat de aansluitingen in Veendam en Alteveer behouden blijven.
- Lijn 93 (Gieten - Zuidlaren): In Gieten wordt de route doorgetrokken vanaf de Brink naar het nieuwe OV-knooppunt N33/N34.
- Lijn 94 (Gieten - Stadskanaal): In Gieten wordt de route doorgetrokken vanaf de Brink naar het nieuwe OV-knooppunt N33/N34.
- Lijn 224 (Rolde - Stadskanaal): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Rolde en Stadskanaal rijden voortaan als lijn 24.
- Lijn 226 (Emmen - Klazienaveen): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Emmen en Klazienaveen (Coevorden) rijden voortaan als lijn 26.
- Lijn 232 (Meppel - Hoogeveen): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Meppel en Hoogeveen rijden voortaan als lijn 32.
- Lijn 233 (Hoogeveen - Coevorden): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Hoogeveen en Coevorden rijden voortaan als lijn 33.
- Lijn 234 (Hoogeveen - Meppel): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Hoogeveen. Zuidwolde en Meppel rijden voortaan als lijn 34.
- Lijn 239 (Meppel - Oosteinde): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Meppel en Oosteinde rijden voortaan als lijn 39.
- Lijn 242 (Emmen - Ter Apel): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Emmen, Munsterscheveld en Ter Apel rijden voortaan als lijn 42.
- Lijn 244 (Emmen - Schoonebeek): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Emmen en Schoonebeek rijden voortaan als lijn 44.
- Lijn 277 (Emmen - Stadskanaal): Dit lijnnummer wordt opgeheven. Alle belbusritten tussen Emmen en Stadskanaal rijden voortaan als lijn 77.
- Lijn 665 (Vierhuizen - Ulrum): Onder dit lijnnummer rijdt in de schoolrichting één rit van Vierhuizen naar Ulrum voor scholieren die op de H. de Cockschool in laatstgenoemde plaats zitten.
- Lijn 673 (Mussel - Stadskanaal): De route van lijn 673 wordt beperkt tot het traject Mussel - Stadskanaal en de lijn wordt voortaan met een kleinere bus gereden. Doorgaande reizigers kunnen in Stadskanaal overstappen op de Qliner.
Wijzigingen per 8 mei 2011
- Lijn 71 (Veendam - Alteveer): In Veendam wordt de route ingekort van/tot het Station. Doorgaande reizigers naar de bushaltes in het Centrum kunnen overstappen op de overige buslijnen, of de servicebus.
- Lijn 93 (Gieten - Zuidlaren): De route wordt gewijzigd en de plaatsen De Hilte en de Groeve worden niet meer bediend.
- Lijn 271 (Veendam - Wildervank): De servicebus Veendam krijgt wederom een nieuwe route. Het begin-/eindpunt ligt voortaan bij het Station, waarna een grote lusroute via het Centrum, Sorghvliet, Woortman en Wildervank wordt gereden.