|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
61
|
Diemen - Amsterdam-Zuidoost: Bijlmer - Gaasperplas - AMC/Holendrecht
|
Stadsbus
|
Centraal Nederland i.c.m. GVB
|
29 mei 1988 t/m 28 mei 1989
|
regio Amsterdam
|
61
|
Amsterdam: Amstelstation - Duivendrecht - Zuidoost - AMC/Holendrecht
|
Stadsbus
|
Centraal Nederland en GVB
|
29 mei 1983 t/m 28 mei 1988
|
regio Amsterdam
|
102
|
Blaricum Bijvanck - Huizen - Blaricum Tergooi - Naarden - Muiden - Diemen - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
11 december 2005 t/m 16 juli 2011
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2005-2011)
|
153
|
Almere Buiten - Almere Stad - Almere Poort - Muiden P+R - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
3 januari 2010 t/m 9 december 2017
|
concessie stads- en streekvervoer Almere
|
155
|
Almere Stad - Muiden P+R - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
3 januari 2010 t/m 9 december 2017
|
concessie stads- en streekvervoer Almere
|
158
|
Amsterdam-Zuidoost - Diemen - Muiden - Almere-Stad - Almere-Haven
|
Streekbus
|
Midnet (1994 - 1999), Connexxion (1999 - 2011)
|
29 mei 1994 t/m 10 december 2011
|
concessie Streekvervoer Almere, concessie stads- en streekvervoer Almere regio Amsterdam, regio Zuid-Flevoland
|
202
|
Blaricum Ziekenhuis - Naarden - Muiden - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
17 juli 2011 t/m 15 augustus 2015
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2011-2021)
|
202
|
Eemnes → Laren - Blaricum Ziekenhuis - Naarden - Muiden P+R - Diemen Diemerknoop - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
16 augustus 2015 t/m 10 juli 2021
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2011-2021)
|
209
|
Laren → Blaricum Ziekenhuis → Naarden → Naarderbos → Muiderberg → Muiden → Diemen Diemerknoop → Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
9 december 2018 t/m 10 juli 2021
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2011-2021)
|
260
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Muiden - Almere Stad - Almere Buiten
|
Streekbus
|
Connexxion (Tours)
|
15 december 2002 t/m 2 januari 2010
|
concessie Amstelland-Meerlanden (2002-2007), concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017)
|
260
|
Amsterdam-Zuidoost - Diemen - Muiden - Almere-Stad
|
Streekbus
|
Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - 2002)
|
... t/m 14 december 2002
|
concessie Amstelland-Meerlanden (2002-2007) regio Amstelland-Meerlanden, regio Zuid-Flevoland
|
262
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Muiden - Almere Stad - Almere Buiten
|
Streekbus
|
Connexxion (Tours)
|
5 september 1999 t/m 2 januari 2010
|
concessie Amstelland-Meerlanden (2002-2007), concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017)
|
264
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Muiden - Almere Stad
|
Streekbus
|
Connexxion (Tours)
|
10 december 2006 t/m 2 januari 2010
|
concessie Amstelland-Meerlanden (2002-2007), concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017)
|
275
|
Amsterdam Gaasperplas → Amsterdam Station Bijlmer ArenA → Ouderkerk aan de Amstel → Amstelveen → Aalsmeer
|
Streekbus
|
Connexxion
|
juli 2009 t/m 9 december 2017
|
concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017)
|
287
|
Amsterdam: Centraal Station - Rembrandtplein - Artis - Watergraafsmeer - Diemen: Centrum - Station Zuid - Amsterdam: Ganzenhoef - Kraaiennest - Station Bijlmer ArenA
|
Nachtbus
|
GVB
|
22 juli 2018 t/m 14 december 2019
|
concessie Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|
323
|
Almere Parkwijk - Almere Sallandsekant - Almere 't Oor - Almere Poort - Muiden P+R - Diemen Diemerknoop - Amsterdam Bijlmer ArenA
|
Streekbus
|
Keolis Nederland
|
10 december 2017 t/m 10 december 2022
|
concessie Busvervoer Almere (2018-2027)
|
328
|
Almere Haven - Almere 't Oor - Muiden P+R - Diemen Diemerknoop - Amsterdam Bijlmer ArenA
|
Streekbus
|
Keolis Nederland
|
10 december 2017 t/m 10 december 2022
|
concessie Busvervoer Almere (2018-2027)
|
328
|
Almere Haven - Almere 't Oor - Muiden P+R - Amsterdam-Zuidoost
|
Streekbus
|
Connexxion
|
11 december 2011 t/m 9 december 2017
|
concessie stads- en streekvervoer Almere
|
357
|
Amsterdam: Centraal Station - Rembrandtplein - Artis - Middenweg - Diemen - Gaasperplas - Station Bijlmer ArenA
|
Nachtbus
|
GVB
|
14 december 2008 t/m 12 december 2015
|
concessie Stadsvervoer Amsterdam (2006-2011), concessie Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|
375
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Ilpendam - Purmerend Weidevenne
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
11 december 2016 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
375
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Ilpendam - Purmerend Weidevenne - Purmerend Tramplein
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
... t/m 8 december 2012
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
375
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Weidevenne - Purmerend Centrum - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
9 december 2012 t/m 10 december 2016
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
376
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
... t/m 2 april 2017
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
376
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Watergang - Ilpendam - Purmerend Gors-Noord - Purmerend Wheermolen - Purmerend Overwhere - Purmerend P+R N244 (← Middenbeemster ← De Rijp)
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
3 april 2017 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
377
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Ilpendam - Purmerend Purmer-Zuid - Purmerend Purmer-Noord
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
... t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
378
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam - Volendam - Edam
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
... t/m 2 januari 2021
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
378
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam Bernhardbrug - Edam - Volendam
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
3 januari 2021 t/m 9 december 2023
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
379
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam Bernhardbrug - Edam Busstation - Oosthuizen Dorp - Scharwoude Ooms - Hoorn Grote Waal - Hoorn Station - Hoorn Kersenboogerd
|
Streekbus
|
TCR i.o.v. Arriva (... - 2011), Oostenrijk i.o.v. EBS (2011 - 2013)
|
... t/m 14 december 2013
|
concessie Waterland (2006-2011), concessie Waterland (2012-2023)
|
379
|
Amsterdam Zuidoost - Diemen - Schouw - Broek in Waterland - Monnickendam Bernhardbrug - Edam Busstation - Oosthuizen Dorp - Scharwoude Ooms - Hoorn Grote Waal - Hoorn Station
|
Streekbus
|
Oostenrijk i.o.v. EBS
|
15 december 2013 t/m 2 januari 2021
|
concessie Waterland (2012-2023)
|
602
|
Amsterdam-Zuidoost → Naarden
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
... t/m 10 juli 2021
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2011-2021)
|
609
|
Amsterdam-Zuidoost → Diemen Diemerknoop → Muiden → Muiderberg → Naarderbos → Blaricum Ziekenhuis → Laren
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
9 december 2018 t/m 10 juli 2021
|
concessie Gooi- en Vechtstreek (2011-2021)
|
757
|
Amsterdam Centraal Station - Amsterdam Rembrandtplein - Amsterdam Artis - Amsterdam Middenweg - Diemen - Amsterdam Kraaiennest - Amsterdam Station Bijlmer ArenA
|
Nachtbus
|
GVB
|
13 december 2015 t/m 21 juli 2018
|
concessie Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|