Concessie Veluwe (2011-2020)
Veluwe | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Gelderland |
Vervoerder(s) | Veolia |
Duur | 6 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
De Concessie Veluwe is een van de grote concessiegebieden in Gelderland, en omvat het volledige Noord-Westen van de provincie, met onder andere de grotere plaatsen Apeldoorn, Ede en Harderwijk. Ook de stadsdiensten van deze drie steden vallen onder de concessie. Tot 2010 is Veolia de vervoerder in deze gebieden.
Inhoud
Lijnennet
Een volledige haltelijst is te vinden in dit bestand (pdf). De onderstaande lijnen zijn afkomstig van dit bestand.
Stadsdienst Apeldoorn
- 1 - Matenveld - Lukas Ziekenhuis
- 2 - Matenveld - Rijkskantoren / Apenheul
- 3 - Matenhoeve - Rijkskantoren / Apenheul
- 4 - Matenhoeve - Lukas Ziekenhuis
- 5 - Berg en Bos - Woudhuis
- 6 - Busstation - Rijkskantoren / Orden
- 7 - Orden - Zuidbroek
- 8 - Anklaar - Rivierenkwartier
- 9 - Anklaar - Componistenkwartier
- 10 - Kerschoten - Ugchelen
- 11 - Stadhoudersmolen - Malkenschoten
- 15 - Busstation - Teuge Vliegveld
- 16 - Pretlijn (Apenheul / Koningin Julianatoren)
- 17 - Busstation - Sprenkelaar
- 18 - Busstation - Station de Maten
Stadsdienst Ede
- 2 - Ringlijn Ede
- 3 - Ringlijn Ede - Veldhuizen
- 4 - Ringlijn Ede - Veldhuizen
- 5 - Ringlijn Ede - Kernhem
- 6 - Ringlijn Ede
Stadsdienst Harderwijk
- 1 - Ringlijn Harderwijk
- 2 - Ringlijn Harderwijk
- 4 - Boulevard Express
Streeklijnen
- 43s - Apeldoorn NS - Dieren NS - Arnhem Centraal Station
- 79 - Barneveld Centrum NS - Leusden
- 84 - Ede Ziekenhuis Gelderse Vallei - Veenendaal-De Klomp NS
- 85 - Station Ede-Wageningen - Station Veenendaal Centrum
- 86 - Station Ede-Wageningen - Arnhem Centraal Station
- 88 - Station Ede-Wageningen - Wageningen Busstation
- 90s - Apeldoorn NS - Zwolle NS
- 91 - Apeldoorn NS - Arnhem Centraal Station
- 95s - Apeldoorn NS - Zwolle NS
- 96 - Apeldoorn NS - Vaassen - Apeldoorn NS (ringlijn)
- 97 - Hattem - Zwolle NS - Hattem
- 100s - Station Nunspeet - Zwolle NS
- 101 - Amersfoort NS - Station Harderwijk
- 102s - Amersfoort NS - Apeldoorn NS
- 103 - Amersfoort NS - Station Nijkerk
- 104 - Station Harderwijk - Apeldoorn NS
- 105s - Station Harderwijk - Arnhem Centraal Station
- 106 - Otterlo - Hoenderloo
- 107 - Station Ede-Wageningen - Station Putten
- 108s - Apeldoorn NS - Station Ede-Wageningen
- 109 - Eerbeek - Apeldoorn NS
- 111 - Station Harderwijk - Station Nunspeet
- 112 - Station Harderwijk - Wittenberg Busstation
- 170 - Epe - Station Twello
- 171 - Station Twello - Deventer Busstation
- 172 - Stationsbus Flex Noord: Teuge - Station Twello
- 173 - Stationsbus Flex Zuid: Empe - Station Twello
- 200s - Elburg - Zwolle NS
- 231s - Apeldoorn NS - Arnhem Centraal Station
- 293 - Apeldoorn NS - Arnhem Zuilesteinlaan / HTS
- 294 - Apeldoorn NS - Zwolle NS
Buurtbus
- 501 - Garderen - Horst
- 502 - Vorchten - Station Wezep
- 504 - Eerbeek - Station Zutphen
- 505 - Overberg - Wekerom
- 506 - Station Twello - Teuge
- 507 - Station Twello - Station Voorst-Empe
- 508 - Station Voorst-Empe - Station Klarenbeek
- 509 - Station Barneveld Centrum - Hoevelaken
- 510 - Oosterhuizen - Apeldoorn NS
- 513 - Station Harderwijk - Ermelo
- 514 - Station Wezep - Station 't Harde
- 515 - Zutphen NS - Leuvenheim
- 511 - Scherpenzeel - Station Barneveld Centrum