Categorie:Verkeersverbond VRS (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Verkeersverbond VRS (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 138 pagina’s, van in totaal 138.
1
- Lijn 127 Köln, Lentpark - Longericher Straße
- Lijn 130 Köln, Universität - Rodenkirchen Bahnhof
- Lijn 136 Köln, Neumarkt - Hohenlind
- Lijn 139 Köln, Äußere Kanalstraße - Longericher Straße
- Lijn 141 Köln, Weiden Zentrum - Kolkrabenweg
- Lijn 143 Köln, Saarstraße - Bocklemünd
- Lijn 144 Köln, Lövenich S-Bahnhof - Junkersdorf
- Lijn 149 Köln, Weiden Zentrum - Widdersdorf
- Lijn 155 Köln, Mülheim Berliner Straße - Bonhoefferstraße
- Lijn 185 Köln, Porz Markt - Linder Mauspfad
- Lijn 186 Köln, Neusser Straße/Gürtel - Beuelsweg
- Lijn 193 Köln, Corintostraße - Vingst
- Lijn 194 Köln, Poll Salmstraße - In der Kreuzau
2
- Lijn 205 Leverkusen, Maurinusstraße - Lützenkirchen Mitte
- Lijn 206 Leverkusen, Torstraße - Birkenberg
- Lijn 210 Leverkusen, Peenestraße - Alt Steinbüchel
- Lijn 212 Leverkusen Mitte - Odenthal Altenberg
- Lijn 213 Burscheid Hilgen Raiffeisenplatz - Leverkusen Am Mittelberg
- Lijn 215 Leverkusen, Schlebusch Stadtbahn - Forellental
- Lijn 217 Leverkusen, Wupsi Betriebshof - Chempark S-Bahnhof
- Lijn 220 Leverkusen, Mitte - Forellental
- Lijn 221 Leverkusen, Peenestraße - Chempark Tor 10
- Lijn 224 Leverkusen, Alt Steinbüchel - Chempark Tor 10
- Lijn 225 Leverkusen, Potsdamer Straße - Chempark Tor 10
- Lijn 229 Leverkusen Lützenkirchen Mitte - Burscheid Bahnhof
- Lijn 231 Langenfeld Turnerstraße - Leverkusen Wilmersdorfer Straße
- Lijn 233 Leverkusen Mitte - Monheim Busbahnhof
- Lijn 239 Leverkusen Opladen Busbahnhof - Burscheid Hilgen Raiffeisenplatz
- Lijn 240 Leverkusen Opladen Busbahnhof - Burscheid Hilgen Raiffeisenplatz
- Lijn 250 Solingen Graf-Wilhelm-Platz - Köln Hauptbahnhof
- Lijn 253 Leichlingen Busbahnhof - Leverkusen Antoniushof
- Lijn 254 Leichlingen Busbahnhof - Langenfeld S-Bahnhof
- Lijn 255 Leichlingen Kleine Heide - Leverkusen Chempark S-Bahnhof
- Lijn 258 Leichlingen Busbahnhof - Leverkusen Opladen Busbahnhof
- Lijn 258 Leichlingen, Bahnhof - Kleine Heide
- Lijn 260 Remscheid Friedrich-Ebert-Platz - Köln Hauptbahnhof
3
- Lijn 302 Gummersbach Bahnhof - Waldbröl Busbahnhof (2018)
- Lijn 303 Gummersbach Bahnhof - Waldbröl Busbahnhof (2018)
- Lijn 316 Gummersbach Bahnhof - Engelskirchen Bahnhof
- Lijn 316 Gummersbach Bahnhof - Engelskirchen Neuremscheid Gelpe Straße
- Lijn 322 Reichshof, Eckenhagen - Denklingen Rathaus
- Lijn 331 Engelskirchen Bahnhof - Lindlar Freilichtmuseum
- Lijn 332 Engelskirchen Bahnhof - Wipperfürth Busbahnhof
- Lijn 333 Engelskirchen Bahnhof - Wipperfürth Busbahnhof
- Lijn 335 Frielingsdorf Scheel - Bergisch Gladbach S-Bahnhof
- Lijn 341 Waldbröl Busbahnhof - Morsbach Busbahnhof
- Lijn 343 Waldbröl Busbahnhof - Windeck Leuscheid Markt
- Lijn 347 Waldbröl Busbahnhof - Nümbrecht Harscheid
4
5
- Lijn 501 Siegburg Bahnhof - Niederkassel Lülsdorf Nord
- Lijn 502 Siegburg, Blücherstraße - Seidenbergstraße
- Lijn 506 Troisdorf Sieglar RSVG - Lohmar Donrath Kreuzung
- Lijn 506 Troisdorf Sieglar RSVG - Lohmar Schulzentrum
- Lijn 507 Troisdorf, Bahnhof - Junkersring Gewerbepark
- Lijn 508 Troisdorf Camp Spich Casino - Sankt Augustin Zentrum
- Lijn 517 Sankt Augustin, Meindorf Kirche - Hangelar Ost
- Lijn 522 Hennef Bahnhof - Asbach VC Tankstelle
- Lijn 526 Königswinter Ittenbach Busbahnhof - Bad Honnef Aegidiusplatz
- Lijn 528 Hennef, Uckerath Alter Zoll - Zumhof Abzweig II
- Lijn 529 Bonn Hauptbahnhof - Hennef Bahnhof
- Lijn 530 Hennef Bahnhof - Waldbröl Krankenhaus
- Lijn 534 Ruppichteroth, Winterscheider Mühle - Fußhollen
- Lijn 539 Königswinter Oberpleis Busbahnhof - Asbach Markt
- Lijn 539 Königswinter Oberpleis Busbahnhof - Asbach VC Tankstelle
- Lijn 542 Lohmar Raiffeisenstraße - Siegburg Franzhäuschen
- Lijn 543 Lohmar, Raiffeisenstraße - Pohlhausen
- Lijn 544 Lohmar, Jabachhalle - Muchensiefen
- Lijn 545 Lohmar, Birkenweg - Neuhonrath Grundschule
- Lijn 546 Lohmar, Jabachhalle - Neuhonrath Grundschule
- Lijn 547 Lohmar, Jabachhalle - Neuhonrath Grundschule
- Lijn 548 Lohmar, Birkenweg - Zur Jabachbrücke
- Lijn 549 Lohmar, Zur Jabachbrücke - Donrath Grundschule
- Lijn 553 Lohmar, Märkte - Neuhonrath Grundschule
- Lijn 554 Lohmar Wahlscheid Kirche - Overath Heiligenhaus
- Lijn 558 Siegburg Bahnhof - Lohmar Wahlscheid Kirche
- Lijn 562 Bad Honnef Stadtbahn - Asbach VC Tankstelle
- Lijn 565 Bad Honnef Stadtbahn - Linz Bahnhof
- Lijn 566 Bad Honnef, Rhöndorf Bahnhof - Drieschweg
- Lijn 572 Windeck, Herchen Bahnhof - Leuscheid Kirche
- Lijn 575 Overath Bahnhof - Much Rathaus
- Lijn 576 Siegburg Bahnhof - Much Rathaus
- Lijn 577 Siegburg Bahnhof - Much Rathaus
- Lijn 578 Hennef Bahnhof - Neunkirchen-Seelscheid Dahlerhof
- Lijn 579 Eitorf Bahnhof - Windeck Rosbach Bahnhof
6
- Lijn 610 Bonn, Pappelweg - Duisdorf Bahnhof
- Lijn 613 Bonn, Bad Godesberg Bahnhof - Giselherstraße
- Lijn 615 Bonn, Stadtwald/Evangelisches Krankenhaus - Giselherstraße
- Lijn 630 Bonn, Agnetendorfer Straße - Fritz-Erler-Straße
- Lijn 632 Bonn, Beuel Bahnhof - Uniklinikum Süd
- Lijn 632 Bonn, Poppelsdorfer Platz - Uniklinikum Nord
- Lijn 633 Bonn Duisdorf Bahnhof - Bornheim Sechtem Bahnhof
- Lijn 636 Bonn Konrad-Adenauer-Platz - Sankt Augustin Hangelar Ost
- Lijn 637 Bonn, Robert-Schuman-Platz - Marienforster Steinweg
- Lijn 638 Bonn, Robert-Schuman-Platz - Muffendorf Kirche
- Lijn 680 Bonn Lessenich Sportplatz - Alfter Gielsdorf Wasserturm
7
- Lijn 706 Brühl, Mitte - Nußbaumweg
- Lijn 707 Brühl, Mitte - Eckdorf
- Lijn 713 Hürth, Mitte - Fischenich
- Lijn 714 Hürth, Mitte - Fischenich
- Lijn 715 Hürth, Deutscher Ring - Knapsack Siedlung
- Lijn 718 Hürth, Mitte - Fischenich
- Lijn 718 Hürth, Mitte - Fischenich Süd
- Lijn 720 Hürth, Mitte - Hermülheim
- Lijn 723 Wesseling, Stadtbahn - Auf dem Eichholzer Acker
- Lijn 736 Euskirchen, Stotzheim Grundschule - Kreuzweingarten Feuerwehr
- Lijn 747 Rheinbach Bahnhof - Swisttal Odendorf Bahnhof
- Lijn 748 Swisttal, Odendorf Bahnhof - Jülicher Ring
- Lijn 771 Hellenthal Busbahnhof - Dahlem Schmidtheim Bahnhof
- Lijn 774 Zülpich, Bahnhof - Seepark
8
- Lijn 811 Mechernich Bahnhof - Zülpich Koenen
- Lijn 813 Rheinbach, Schweitzerstraße - Burg
- Lijn 817 Rheinbach Bahnhof - Bornheim Hersel Stadtbahn
- Lijn 829 Kall Bahnhof - Hellenthal Busbahnhof
- Lijn 869 Euskirchen Bahnhof - Weilerswist Wichtericher Weg
- Lijn 876 Euskirchen, Bahnhof - Dom-Esch Mitte
- Lijn 877 Euskirchen, Bahnhof - Kreuzweingarten Wende
- Lijn 878 Euskirchen, Bahnhof - Medardusstraße
- Lijn 881 Wachtberg, Nachtigallenweg - Züllighoven
- Lijn 892 Zülpich, Linzenich - Bürvenich Wildenburg
- Lijn 899 Blankenheim Bahnhof - Ahrbrück Bahnhof
9
N
S
- Lijn SB24 Leverkusen Mitte - Wermelskirchen Busbahnhof
- Lijn SB27 Leverkusen, Peenestraße - Chempark S-Bahnhof
- Lijn SB28 Leverkusen, Potsdamer Straße - Chempark Tor 1
- Lijn SB29 Leverkusen, Alt Steinbüchel - Chempark S-Bahnhof
- Lijn SB55 Bonn Hauptbahnhof - Niederkassel Stahlenstraße
- Lijn SB56 Siegburg Bahnhof - Much Marienfeld Kirche